Blog: Clubbing.rs, 07.Maj.2010, 00:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Na jesen novi Električni orgazam
Rok sastav Električni orgazam ove godine obeležava tri decenije postojanja, a u septembru će objaviti novi album "To što vidiš to i jeste".
Bend frontmena Srđana Gojkovića-Gileta povodom novog izdanja održaće na jesen promotivni koncert u Domu omladine Beograda (DOB), koji je i izdavač "To što vidiš to i jeste", dok će "prijatelj albuma biti Telekom Srbija".
"Jedan od najznačajnih nju vejv i rok bendova beogradske scene Električni orgazam proslaviće 30 godina novim studijskim albumom sa sedam novih pesama, a producent je Vojislav Aralica", saopštio je DOB.
Pogledaj vesti o: Prodaja Telekoma
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Clubbing.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Clubbing.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.













