Izvor: Kurir, 09.Dec.2009, 02:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Zoran Alimpić : Nije nam prijatno
BEOGRAD - Ne može se uvek biti na vlasti i ne može se uvek pobeđivati! Jedno vreme na Voždovcu bićemo u opoziciji. Ovim rečima potpredsednik Gradskog odbora DS Zoran Alimpić sumira utiske nakon poraza od SNS na izborima u opštini Voždovac. - Nisam zadovoljan konačnim brojkama, moglo je da bude i drugačije. Rezultati su bolji jer je više građana izašlo nego u junu. Nismo nastupili zajedno sa G17, a osvojili smo četiri hiljade glasova više, kao i više odbornika. Ali, SNS je bio bolji.
Tadićeva politika nije loša, samo se ne sprovodi
Izvor: Politika, 07.Dec.2009, 23:40
Koalicija sa DS-om posle narednih republičkih izbora zavisi od toga da li će se osloboditi malih stranaka i eventualno prihvatiti da budu manjinski partner ..Konačno sam dočekao da vodim stranku koja se ne boji veće izlaznosti građana koja „tradicionalno” pogoduje partijama na vlasti....




