Zoran Alimpić : Nije nam prijatno

Izvor: Kurir, 09.Dec.2009, 02:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zoran Alimpić : Nije nam prijatno

BEOGRAD - Ne može se uvek biti na vlasti i ne može se uvek pobeđivati! Jedno vreme na Voždovcu bićemo u opoziciji. Ovim rečima potpredsednik Gradskog odbora DS Zoran Alimpić sumira utiske nakon poraza od SNS na izborima u opštini Voždovac. - Nisam zadovoljan konačnim brojkama, moglo je da bude i drugačije. Rezultati su bolji jer je više građana izašlo nego u junu. Nismo nastupili zajedno sa G17, a osvojili smo četiri hiljade glasova više, kao i više odbornika. Ali, SNS je bio bolji.

Nastavak na Kurir...



Povezane vesti

Tadićeva politika nije loša, samo se ne sprovodi

Izvor: Politika, 07.Dec.2009, 23:40

Koalicija sa DS-om posle narednih republičkih izbora zavisi od toga da li će se osloboditi malih stranaka i eventualno prihvatiti da budu manjinski partner ..Konačno sam dočekao da vodim stranku koja se ne boji veće izlaznosti građana koja „tradicionalno” pogoduje partijama na vlasti....

Nastavak na Politika...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.