Izvor: B92, 17.Nov.2003, 13:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Živković: Ne vidim bilo kakvu krizu

Beograd -- Premijer Srbije Zoran Živković rekao je da DOS nije zadovoljan postignutim rezultatom svog predsedničkog kandidata Dragoljuba Mićunovića. Prema Živkovićevim rečima, očigledno je da će raspisivanje novih predseničkih izbora morati da sačeka vanredne izbore i konstituisanje Skupštine. "To je ustavno-pravno stanje stvari i ne vidim bilo kakvu krizu u Srbiji. Predsednika nemamo veoma dugo, kada se raspišu izbori raspušta se Parlament, ali ja ne vidim da postoji bilo >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << kakva kriza, Vlada Srbije je tu da obezbedi funkcionisanje svih institucija do parlamentarnih izbora i izbora nove Vlade. Nema razloga da se građani plaše zbog bilo čega, sve što zavisi od države biće izvršavano kao i do sada", rekao je Živković.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.