Živković: Ne osnivam stranku

Izvor: B92, 17.Jun.2009, 14:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Živković: Ne osnivam stranku

Beograd -- Bivši premijer Srbije i nekadašnji zamenik predsednika Demokratske stranke Zoran Živković odbacio je danas navode da osniva novu stranku.

"Nemam ambiciju da osnivam novu stranku, član sam DS-a i kada odlučim da se aktivnije ponovo bavim politikom, ta aktivnost biće usmerena na lečenje DS-a od bolesti od kojih sada boluje", rekao je Živković povodom pisanja nekih medija.

On je ocenio da je DS "programski skrenula i moralno posrnula" i naveo da "kao čovek koji je učestvovao u njenom stvaranju ima obavezu prema njoj da je vrati na pravi put".

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Živković: Ne pravim novu stranku

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 17.Jun.2009

BEOGRAD - Bivši premijer Srbije i nekadašnji zamenik predsednika Demokratske stranke odbacio je danas navode da osniva novu stranku..."Nemam ambiciju da osnivam novu stranku, član sam DS-a i kada odlučim da se aktivnije ponovo bavim politikom, ta aktivnost biće usmerena na lečenje DS od bolesti...

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.