Izvor: B92, 17.Jun.2009, 14:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Živković: Ne osnivam stranku
Beograd -- Bivši premijer Srbije i nekadašnji zamenik predsednika Demokratske stranke Zoran Živković odbacio je danas navode da osniva novu stranku.
"Nemam ambiciju da osnivam novu stranku, član sam DS-a i kada odlučim da se aktivnije ponovo bavim politikom, ta aktivnost biće usmerena na lečenje DS-a od bolesti od kojih sada boluje", rekao je Živković povodom pisanja nekih medija.
On je ocenio da je DS "programski skrenula i moralno posrnula" i naveo da "kao čovek koji je učestvovao u njenom stvaranju ima obavezu prema njoj da je vrati na pravi put".
Živković: Ne pravim novu stranku
Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 17.Jun.2009
BEOGRAD - Bivši premijer Srbije i nekadašnji zamenik predsednika Demokratske stranke odbacio je danas navode da osniva novu stranku..."Nemam ambiciju da osnivam novu stranku, član sam DS-a i kada odlučim da se aktivnije ponovo bavim politikom, ta aktivnost biće usmerena na lečenje DS od bolesti...





