Izvor: Vostok.rs, 06.Avg.2012, 13:35 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Vulin: Ubuduće će se čuti glas Srba sa Kosova
06.08.2012. -
Šef Kancelarije Vlade Srbije za Kosovo i Metohiju Aleksandar Vulin izjavio je jutros da će se ubuduće čuti glas Srba s Kosova koje, kako je procenio, ne može biti samostalno mimo volje Srba.
"Srbi nikad neće priznati Kosovo i ono nikad neće biti samostalno bez volje Srba. Do sad su Srbi iz južne pokrajine bili puki posmatrači i to se više neće dešavati. Oni imaju pravo na svoj glas i imaće ga i direktno i posredstvom Kancelarije", rekao je Vulin za Radio-televiziju Srbije.
Izvor: Golos Rossii
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vostok.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vostok.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.






