Vučić početkom nedelje u Tirani sa Ramom i Zaevom

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 17.Dec.2021, 10:22

Vučić početkom nedelje u Tirani sa Ramom i Zaevom

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić boraviće 20. i 21. decembra u Tirani, gde će sa premijerima Albanije i Severne Makedonije, Edijem Ramom i Zoranom Zaevom, učestvovati na sastanku u okviru regionalne inicijative za saradnju pod nazivom Otvoreni Balkan (Open Balkan).

To je danas saopštila Služba za saradnju sa medijima predsednika Srbije.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

HOĆE HAOS! ALBANCI SPREMAJU PROTESTE ZBOG DOLASKA VUČIĆA I OTVORENOG BALKANA: Beriša provocira, organizuje skup u Tirani

Izvor: Kurir, 17.Dec.2021

Predsednik Srbije će 20. i 21. decembra boraviti u Albaniji i učestvovati na sastanku u okviru regionalne inicijative za saradnju

Nastavak na Kurir...

Otvoreni Balkan: Vučić, Rama i Zaev sledeće nedelje u Tirani

Izvor: NoviMagazin.rs, 17.Dec.2021

Lideri Srbije, Albanije i Severne Makedonije, članica regionalne inicijative Otvoreni Balkan (Open Balkan), održaće dvodnevni sastanak sledeće nedelje u Tirani.

Nastavak na NoviMagazin.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.