Vučić: Srbijom prvi put ne vladaju tajkuni

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 26.Jul.2013, 18:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vučić: Srbijom prvi put ne vladaju tajkuni

Prvi potpredsednik vlade i lider naprednjaka Aleksandar Vučić izjavio je danas da Srbijom prvi put posle 20 godina vladaju oni koji su izabrani na izborima a ne tajkuni i poručio da je prva pobeda vlade što je odbila podršku otuđenih centara finansijske moći i tajkuna.  

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Povezane vesti

Vučić: Srbijom više ne vladaju tajkuni

Izvor: Capital.ba, 27.Jul.2013, 08:46

BEOGRAD, Srbijom prvi put poslije 20 godina vladaju oni koji su izabrani na izborima, a ne tajkuni i prva pobjeda vlade je odbijanje podrške otuđenih centara finansijske moći, izjavio je ..

Nastavak na Capital.ba...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.