Izvor: Akter, 21.Sep.2012, 13:24   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vučić: Na proleće očekujem datum pregovora

Prvi potpredsednik Vlade Srbije Vučić izrazio je danas očekivanje da će Srbija na proleće, a najkasnije do sredine 2013. godine dobiti datum početka pregovora

Nastavak na Akter...



Povezane vesti

Datum pregovora na proleće, prvi uslov Kosovo

Izvor: NoviMagazin.rs, 21.Sep.2012

Prvi potpredsednik Vlade Srbije i ministar odbrane Aleksandar Vučić očekuje da će Srbija na proleće, najkasnije do sredine sledeće godine dobiti datum početka pregovora za priključenje EU, a da će prvi uslov Brisela biti pitanje Kosova.

Nastavak na NoviMagazin.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Akter. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Akter. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.