Izvor: Kurir, 10.Apr.2012, 19:41 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Vlada u četvrtak daje pare za predsedničke izbore
Sredstva su obezbeđena u okviru budžetske rezerve i iznose 1,39 milijardi dinara, od čega se 843 miliona odnosi na izbornu kampanju, a 550 miliona za potrebe Republičke izborne komisije
BEOGRAD - Vlada Srbije bi trebalo da na redovnoj sednici u četvrtak donese odluku o izdvajanju 1,39 milijardi dinara iz budžetskih rezervi za sprovođenje predsedničkih izbora, najavio je danas državni sekretar u Ministarstvu finansija Dušan Nikezić.
"Sredstva za >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << sporovođenje predsedničkih izbora su obezbeđena u okviru budžetske rezerve i iznose 1,39 milijardi dinara, od čega se 843 miliona odnosi na izbornu kampanju, a 550 miliona za potrebe Republičke izborne komisije", rekao je Nikezić agenciji Beta. Nikezić je dodao da će u budžetu za 2012. godinu biti ostvarena ušteda od 598 miliona dinara, jer će i predsednički izbori biti održani kad i parlamentarni i lokalni - 6. maja.











