Vlada pravi ogromne troškove

Izvor: S media, 27.Sep.2009, 12:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vlada pravi ogromne troškove

Predsednika Ekonomskog saveta D S S Nenada Popovića ocenio da "Vlada Srbije, koja sa svim ministrima, pomoćnicima i savetnicima broji više od 300 članova, zaslužuje da bude prva u redu za otpuštanje, jer pravi ogromne troškove, a ne čini ništa da bi gradjani Srbije živeli bolje".

Popović ocenjuje da "Vlada pokušava da odgovornost za katastrofalno vodjenje ekonomije, propadanje srpske privrede i zaduživanje zemlje u inostranstvu prebaci na obične državne službenike, >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << predstavljajući ih u javnosti kao glavni razlog zbog kojeg gradjani Srbije danas loše žive".

On tvrdi da "izdvajanja iz budžeta za plate i troškove 300 ljudi koji čine Vladu jednako je izdvajanju za plate 3.000 običnih državnih službenika".

"Ova Vlada je na vlast došla obećanjem da će otvoriti stotine hiljada novih radnih mesta, a danas otpušta gradjane Srbije. To je još jedan dokaz politike laži i obmana koju vodi aktuelna vlast i zato Demokratska stranka Srbije zahteva hitno raspisivanje vanrednih parlamentarnih izbora kako bi se takvoj politici konačno stalo na put", zakjlučio je Popović.

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.