(VIDEO) GLEDAOCI U BOSNI OSTALI U ČUDU: Umesto raspleta u finalu Kupa, puštena 2 minuta reklama

Izvor: Kurir, 19.Maj.2017, 13:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

.

Nakon što je druga utakmica finala završena kao i prva, minimalnom pobedom gostiju, osvajač Kupa morao je biti odlučen izvođenjem jedanaesteraca

Televizijski prenos je trajao do treće serije penala i vodstva domaćih 2:1, a tada je naprasno prekinut reklamama I to sa čak dve minute "ekonomsko-propagandnog programa", usred vrhunca odlučivanja o osvajaču Kupa države

Gledaoci u BiH koji dodatno plaćaju sportski kanal na kabelskoj televiziji, nisu >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << mogli verovati šta se događa, jer je slika sa stadiona Pecara vraćena tek u petoj seriji Oni koji i dalje nisu mogli verovati vlastitim očima, tada su mogli videti samo poslednji penal, kojim je Široki pobedio 4:2 i osvojio Kup

Na kanalu Arena sport 5, koji se prikazuje u Srbiji, gledaoci su mogli videti penale bez reklamnog prekida, što svedoči sniamak

Autor: Kurir sport

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.