Izvor: B92, 11.Okt.2004, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Uskoro konkretizacija razgovora sa DSS

Beograd -- Razgovori DS i DSS o koalicijama na lokalnom nivou trebalo bi da budu konkretizovani sutra ili u sredu.

To je u ponedeljak uveče izjavio potpredsednik DS Dušan Petrović. Petrović je rekao da proces pregovora teče i da je danas obavio kraće telefonske konsultacije sa ovlašćenim predstavnikom DSS-a Aleksandrom Popovićem o nekim pojedinačnim rešenjima.

Najspornije mesto u pregovorima je Novi Sad, gde od podrške odbornika DSS-a zavisi da li će taj grad dobiti demokratsku ili radikalsku gradsku vlast.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.