Ugašen požar u Zvečanskoj

Izvor: NaDlanu.com, 27.Nov.2011, 13:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ugašen požar u Zvečanskoj

Požar koji je oko ponoći izbio u Zvečanskoj ulici u Beogradu ugašen je u nedelju ujutru, a oko 120 stanaratog naselja je evakuisano, rečeno je agenciji Beta.

BEOGRAD, 27. novembra 2011. (Beta) - Medju stanarima naselja u kojem uglavnom žive Romi nije bilo povredjenih, ali je oko 120 ljudi privremeno iseljeno u dve mesne zajednice, rečeno je Beti u Vatrogasnoj službi.Prilikom gašenja požara, lakše su povredjena dvojica vatrogasaca, koji su, nakon intervencije lekara Hitne pomoći, prevezeni u Urgentni centar.U Vatrogasnoj službi Beti je rečeno da uzrok požara još nije otkriven i da će tek nakon uvidjaja biti utvrdjena šteta.Sve raspoložive ekipe Ministarstva unutrašnjih poslova izašle su nateren kako bi pomogle pri evakuaciji stanara, rečeno je Beti u MUP-u.

Nastavak na NaDlanu.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NaDlanu.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NaDlanu.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.