U sredu izbor Vlade Vojvodine

Izvor: NaDlanu.com, 09.Jul.2012, 13:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U sredu izbor Vlade Vojvodine

NOVI SAD, 9. jula 2012. (Beta) - Predsednik Skupštine Vojvodine Ištvan Pastor zakazao je za sredu, 11. jul drugo skupštinsko zasedanje novog saziva na kojoj bi poslanici trebalo da se izjasne o predlogu za sastav nove Vlade Vojvodine.

NOVI SAD, 9. jula 2012. (Beta) - Predsednik Skupštine Vojvodine Ištvan Pastor zakazao je za sredu, 11. jul drugo skupštinsko zasedanje novog saziva na kojoj bi poslanici trebalo da se izjasne o predlogu za sastav nove Vlade Vojvodine.Kako je ranije >> Pročitaj celu vest na sajtu NaDlanu.com << najavljeno, novu vladu činiće stranke okupljene u koaliciji koju predvodi Demokratska stranka i Savez vojvodjanskih Madjara, dok pregovori sa Ligom socijaldemokrata Vojvodine još nisu okončani, ali se očekuje da i njihovi predstavnici budu u vladi.Najpre će biti održano zasedanja na kojem će poslanici raspravljati o izmenama i dopunama odluke o pokrajinskoj upravi, koja podrazumeva smanjenje broja sekretarijata u Vladi Vojvodine, a nakon toga i o imenovanju zamenika sekretara Skupštine Vojvodine.

Nastavak na NaDlanu.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NaDlanu.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NaDlanu.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.