Izvor: EurActiv Srbija, 13.Jun.2013, 15:43 (ažurirano 02.Apr.2020.)
U oktobru ukidanje pretplate za RTS
Pomoćnik ministra kulture i informisanja Dragan Kolarević izjavio je da očekuje da će u oktobru biti ukinuta pretplata za Radioteleviziju Srbije (RTS) i početi finansiranje javnog servisa iz budžeta. On je kazao da će početkom jula srpskoj vladi biti upućen nacrt zakona o javnom informisanju kojim je predvidjen prekid budžetskog finansiranja medija od 1. januara 2014. Kolarević je rekao i da će Ministarstvo kulture i informisanja pokušati da pomogne medijima koji su u krizi. Istovremeno >> Pročitaj celu vest na sajtu EurActiv Srbija << je Asocijacija medija saopštila da je u prethodna dva meseca Ministarstvo izmenilo tekst nacrta zakona o javnom informisanju odstupajući od osnovnih principa Medijske strategije.
Opširnije...
Nastavak na EurActiv Srbija...
Kolarević: Ukidanje pretplate za RTS u oktobru
Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 13.Jun.2013
Pomoćnik ministra kulture i informisanja Dragan Kolarević izjavio je danas da očekuje da će u oktobru biti ukinuta pretplata za Radioteleviziju Srbije i početi finansiranje javnog servisa iz budžeta.
KOLAREVIĆ: U oktobru ukidanje pretplate za RTS
Izvor: Danas, 13.Jun.2013
Pomoćnik ministra kulture i informisanja Dragan Kolarević izjavio je juče da očekuje da će u oktobru biti ukinuta pretplata za Radio-televiziju Srbije i početi finansiranje javnog servisa iz budžeta.












