U martu očekujemo realizaciju zahteva Srba sa KiM VIDEO

Izvor: B92, 22.Jan.2018, 14:57   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"U martu očekujemo realizaciju zahteva Srba sa KiM" VIDEO

Ministar poljoprivrede Branimir Nedimović rekao je za B92.net da se realizacija zahteva koje su Srbi sa Kosmeta izneli očekuje u martu.

Podsetimo, u subotu je predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao sa Srbima sa Kosmeta i oni su mu tom prilikom preneli svoje zahteve za poboljšanje života.

“Jako je važno da brzo reagujemo zbog svih aktivnosti koje su se dogodile tokom vikenda. Treba razlikovati konkretne zahteve koji su izneti u subotu u Lapljem selu i one >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << koji će biti ostvareni kroz program koji ćemo posebno doneti uz saradnju sa Kancelarijom za Kosovo i Metohiju“, rekao je Nedimović.

On je istakao da će “već sutra biti analizirani pojedinačni zahtevi“.

“Danas sumiramo sve, u martu očekujemo kompletnu realizaciju na terenu“, rekao je Nedimović.

Opširnije u videoprilogu:

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.