Turisti agencije Triniti stigli u Beograd uz vladinu pomoć

Izvor: NaDlanu.com, 22.Avg.2012, 00:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Turisti agencije Triniti stigli u Beograd uz vladinu pomoć

BEOGRAD, 21. avgusta 2012. (Beta) - Više od 100 srpskih turista iz Hurgade, kojima je Er Kairo uskratio prevoz iz Egipta zbog neizmirenih obaveze turističke agencije Triniti, doputovalo je u utorak uveče na beogradski aerodrom "Nikola Tesla".

BEOGRAD, 21. avgusta 2012. (Beta) - Više od 100 srpskih turista iz Hurgade, kojima je Er Kairo uskratio prevoz iz Egipta zbog neizmirenih obaveze turističke agencije Triniti, doputovalo je u utorak uveče na beogradski aerodrom "Nikola Tesla".Avionom >> Pročitaj celu vest na sajtu NaDlanu.com << Jata koji je obezbedila Vlada Srbije, stiglo je 137 putnika, koji zbog neizmirenih obaveza nisu mogli da se vrate sa letovanja egipatskim prevoznikom.Avion Jat ervejza dozvolu za let egipatskog Ministarstva spoljnih poslovala čekao je više od 12 sati, izmedju ostalog i zbog Bajrama.Vlasnik agencije Triniti lišen je slobode kao osumnjičeni za zloupotrebu sluzbenog položaja - odnosno zato što je deo novca od uplaćenih turističkih aranžmana zadržavao za sebe.

Nastavak na NaDlanu.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NaDlanu.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NaDlanu.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.