Izvor: N1 televizija, 01.Mar.2018, 09:17 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Treća predizborna debata na N1 večeras u 20h
U trećoj i poslednjoj predizbornoj debati na N1 videćete šta o ključnim temama u glavnom gradu misle predstavnici izbornih lista Socijalističke partije Srbije, Srpske radikalne stranke, liste "Da oslobodimo Beograd", "Aleksandar Šapić gradonačelnik", Dosta je bilo i Dveri i "Beograd odlučuje, ljudi pobeđuju".
Saznaćete kako predstavnici navedenih izbornih lista na izborima u Beogradu vide atmosferu u predizbornoj kamapnji, kako su finansirali kampanju, ali i kakav je njihov plan za rešavanje problema u glavnom gradu.
Debatu, koja počinje u 20 sati, vodi Branislav Šovljanski. Samo na N1.
Pogledaj vesti o: Dveri
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.




