Izvor: Blic, 24.Nov.2004, 13:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Traže frakciju u DS

Traže frakciju u DS

Grupa članova DS koja se deklariše kao 'Inicijativni odbor za formiranje liberalno-demokratske frakcije', pismom je zatražila sastanak sa članovima Predsedništva DS.

U pismu koje je potpisao Srećko Pecikoza predlaže se održavanje sastanka čija bi tema bila 'omogućavanje debate u organima DS o mogućnostima razvoja unutarstranačke demokratije'.

Sekretar DS Miloš Jevtić potvrdio je da je pismo stiglo u pisarnicu stranke i da >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << je uredno zavedeno u stranačkim dokumentima.

- Mislim da se pismo odnosi na zahtev da se unutar DS formira frakcija i da se o postojanju te frakcije i njenim ciljevima raspravlja unutar stranke i na stranačkim organima - rekao je Jevtić i dodao da je 'statut DS potpuno jasan i ne predviđa postojanje frakcija'.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.