Izvor: Vostok.rs, 03.Feb.2017, 10:51 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Tramp: Svet je u problemu, ali mi ćemo to da sredimo
Predsednik SAD Donald Tramp izjavio je na nacionalnom Molitvenom doručku da je svet u problemu, da Ameriku drugi iskorišćavaju i da je imao „teške telefonske razgovore“ dok je je radio na tim pitanjima, prenosi Tanjug.
„Svet je u problemu, ali mi ćemo to da sredimo, u redu? To ja radim — ja popravljam stvari“, kazao je Tramp, prenosi Rojters.
On je to rekao nakon tvrdnje da je sloboda vere ugrožena.
„Verujte mi, kada čujete za teške telefonske pozive koje imam — ne brinite zbog toga. Jednostavno ne brinite zbog toga“, rekao je novi šef Bele kuće.
On je na Molitvenom doručku izneo i tvrdnju da njegovu zemlju „bukvalno iskorišćava svaka nacija na svetu“.
„Toga više neće biti“, rekao je Tramp.








