Tadić: Vlada bi mogla brzo da bude formirana

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 22.Jun.2008, 01:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Tadić: Vlada bi mogla brzo da bude formirana

BEOGRAD - Predsednik Srbije i Demokratske stranke (DS), Boris Tadić, izjavio je, posle pregovora sa

predstavnicima koalicije oko Socijalističke partije Srbije (SPS) da bi buduća Vlada Srbije brzo mogla da bude formirana.

"Ako danas postignamo nivo saglasnosti kakav smo postigli danas vlada bi mogla da bude formirana brzo, ne mogu da procenim kada, možda i brže nego što je javnost očekivala", rekao je Tadić po završetku razgovora koji su vođeni u sedištu DS-a.

Tadic je dodao da DS neće odustati od principa da se dogovor dve koalicije postigne na svim nivoima vlasti, uključujući i Beograd.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.