Šutanovac: Da oslobodimo Beograd, onda i Srbiju

Izvor: N1 televizija, 01.Mar.2018, 13:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Šutanovac: Da oslobodimo Beograd, onda i Srbiju

Kandidat za gradonačelnika Beograda ispred koalicije "Da oslobodimo Beograd" i lider Demokratske stranke Dragan Šutanovac ocenio je u predizbornoj poruci da je 4. mart nova šansa za Beograd i Srbiju, dan kada Beograd može da izabere promene na bolje.

On je FoNetu izjavio da koalicija "Da oslobodimo Beograd", koju čine ujedinjene demokrate, garantuje promene.

"Zato 4. marta izađite i glasajte za listu "Da oslobodimo Beograd", kako bismo mogli da nastavimo da oslobađamo Srbiju", poručio je Šutanovac.

Nastavak na N1 televizija...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.