Izvor: B92, 03.Dec.2009, 18:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sud naplatio odštetu od Liberala

Beograd -- Sudski izvršitelji prinudnim putem naplatili su odštetu od Liberala Srbije koji su osuđeni za klevetu po tužbi Vladimira Bebe Popovića.

Naime, po pravnosnažnoj sudskoj presudi liberali su morali Popoviću da plate 110 000 dinara. S obzirom na to da su odbili plaćanje, došlo je do prinudne sudske naplate. Međutim, ni tako nije naplaćeno od stranke Dušana Mihajlovića, već je novac naplaćen od omladinske zadruge "Eko-dil", u čijim se prostorijama liberali >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << nalaze.

Nekadašnji šef biroa za komunikacije, Vladimir Popović, tužio je Liberale Srbije zbog saopštenja "Hvala ti, Bebo!", od 20. juna 2007, objavljenog u svim štampanim i elektronskim medijima, a u kome su ga optužili za najteža krivična dela: otmice, trgovinu drogom, ubistva, rukovođenje mafijom i umešanost u ubistvo Zorana Đinđića.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.