Izvor: Večernje novosti, 16.Jan.2013, 23:33 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Špijunka: Ostojić uzalud čekao Borka
IAKO su slušaoci Radio Beograda u nedelju s nestrpljenjem čekali debatu poslanika naprednjaka, demokrata i liberala, zanimljivo sučeljavanje Zorana Babića, Borislava Stefanovića i Zorana Ostojića je izostalo. A glavnim krivac je šef poslaničke grupe DS. Zbog lošeg tumačenja poziva, Stefanović je stigao pred sam kraj rasprave. Naime, on je razumeo da večernja emisija počinje u 10 minuta do 23, a ne da traje od 22 do 23 časa. Tako je u studio stigao tek u 22.50. Međutim, kako se >> Pročitaj celu vest na sajtu Večernje novosti << ne bi dogodilo da je džaba dolazio, posle završetka duela Babića i Ostojića, domaćini su odlučili da i Stefanovića puste u program. Tako je on nenadano dobio priliku da, bez upadica kolega, slušaocima izdeklamuje svoje stavove.
Nastavak na Večernje novosti...











