Izvor: S media, 02.Maj.2010, 17:09 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Spaho nalazio posao Suzani?
Kompromitovani poslanik radikala Sulejman Spaho demantuje za „Alo!“ priče koje kruže Loznicom da je navodno baš on u tom gradu našao posao Suzani R. (26), koja je u februaru uhapšena na ulazu Skupštine Srbije.
Izvor „Alo!“ iz lozničke policije, međutim, potvrdio nam je da je Spaho nedavno viđen u društvu ove dame koja je u Loznicu zvanično došla kao go-go igračica.
- Suzanu je Spaho doveo u Loznicu, gde je za nju navodno ugovoren angažman u poznatom >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << lokalnom noćnom klubu da nastupa kao egzotična plesačica. Međutim, Loznicom kruže priče da je nudila i nešto više od plesa - priča naš izvor.
Ipak, Spaho sve odlučno demantuje i poručuje da je i ovo još jedna nameštaljki u nizu.
- Ma to je čisto nameštanje i ne znam odakle im sad to. Baš i mene zanima ko mi sve ovo radi. Evo danima se raspitujem i verujte da jedva čekam da obelodanim ko mi ovo smešta. Bićete obavešteni sledeće nedelje - izjavio je juče Spaho za „Alo!“. On kaže da se zbog ovih neprijatnosti veoma loše oseća i da dane provodi kod prijatelja u Loznici.
Do sada prilično anonimni poslanik SRS-a Spaho je dospeo u žižu javnosti posle otkrića da je na ulazu srpskog parlamenta uhapšena prostitutka Suzana kojoj je „domaćin“, navodno, trebalo da bude upravo on. Ubrzo su u ruke medija „slučajno“ došle i raskalašne fotografije na kojima se Spaho prisno zabavlja sa razgolićenim igračicama.
Poslanik SRS-a je sve redom demantovao, tvrdeći da su fotografije zapravo odlično urađena fotomontaža.








