Izvor: Glas javnosti, Beta, 17.Feb.2010, 15:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Saradnja SRS sa Pravednom Rusijom

BEOGRAD - Delegacija Srpske radikalne stranke predvođena potpredsednikom Draganom Todorovićem razgovarala je juče u Beogradu sa potpredsednikom Ruske dume i funkcionerom Pravedne Rusije Aleksandrom Babakovim.

"Sagovornici su se složili da je za Srbiju od izuzetnog značaja razvijanje što tešnjih odnosa sa Ruskom Federacijom u svim oblastima, a posebno u ekonomiji", navodi se u saopštenju SRS.

Navodi se i da je SRS podržala predlog da delegacija Skupštine Srbije učestvuje >> Pročitaj celu vest na sajtu Glas javnosti << na prvoj narednoj sednici Skupštine parlamentarne asocijacije država potpisnica ugovora o kolektivnoj bezbednosti.

SRS i Pravedna Rusija, jedna od vladajućih partija u Ruskoj Federaciji, nedavno su u Moskvi potpisale sporazum o saradnji.

Nastavak na Glas javnosti...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Glas javnosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Glas javnosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.