ŠPIJUNKA: Deca hoće bazen

Izvor: Večernje novosti, 13.Jul.2017, 17:34   (ažurirano 02.Apr.2020.)

ŠPIJUNKA: Deca hoće bazen

Dirnut pažnjom, Mali ih je pitao šta bi oni najviše voleli da imaju u vrtiću PRILIKOM obilaska Predškolske ustanove "Savski venac" i vrtića "Sveta Petka", gradonačelnik Beograda Siniša Mali dobio je od mališana neobičan zahtev. Naime, predškolci su prvom čoveku prestonice poklonili crtež na kome su nacrtana deca koja se kupaju u bazenu. Dirnut pažnjom, Mali ih je pitao šta bi oni najviše voleli da imaju u vrtiću. Nekoliko trenutaka vladala je tišina. Zatim je najsmeliji od predškolaca glasno vikinuo da, osim toga što imaju organizovano kupanje u starom DIF-u, žele da imaju bazen u dvorištu vrtića. Ovaj neobičan zahtev nasmejao je gradonačelnika.

Nastavak na Večernje novosti...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Večernje novosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Večernje novosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.