Izvor: Večernje novosti, 13.Jul.2017, 17:34 (ažurirano 02.Apr.2020.)
ŠPIJUNKA: Deca hoće bazen
Dirnut pažnjom, Mali ih je pitao šta bi oni najviše voleli da imaju u vrtiću PRILIKOM obilaska Predškolske ustanove "Savski venac" i vrtića "Sveta Petka", gradonačelnik Beograda Siniša Mali dobio je od mališana neobičan zahtev. Naime, predškolci su prvom čoveku prestonice poklonili crtež na kome su nacrtana deca koja se kupaju u bazenu. Dirnut pažnjom, Mali ih je pitao šta bi oni najviše voleli da imaju u vrtiću. Nekoliko trenutaka vladala je tišina. Zatim je najsmeliji od predškolaca glasno vikinuo da, osim toga što imaju organizovano kupanje u starom DIF-u, žele da imaju bazen u dvorištu vrtića. Ovaj neobičan zahtev nasmejao je gradonačelnika.
Nastavak na Večernje novosti...










