Izvor: B92, 19.Okt.2009, 15:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

SNS nezadovoljna izborima u Vrbasu

Beograd -- Srpska napredna stranka nije zadovoljna rezultatima vanrednih lokalnih izbora u Vrbasu, a upozorava i na nepravilnosti tokom kampanje.

Prema preliminarnim rezultatima SNS je osvojila 14,15 odsto glasova. "SNS naravno da nije zadovoljna izbornim rezultatima. Mi ćemo preduzeti sve korake da se slični rezultati u budućnosti ne ponove", rekao je zamenik predsednika SNS Aleksandar Vučić na konferenciji za novinare. On je naveo da je bilo "grešaka i propusta" u kampanji >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << SNS koje će u budućnosti biti ispravljene.

"Mi, jedini koji možemo da pobedimo režimske stranke i režim u Srbiji, napravili smo određene greške koje ćemo morati da ispravljamo u budućnosti", istakao je Vučić.

On je ocenio da su izbori u Vrbasu bili "slika i prilika đukanovićevskog modela glasanja" i najavio podnošenje krivičnih prijava zbog lažnog predstavljanja i uznemiravanja građana Vrbasa u noći između subote i nedelje.

SNS je, kako je naveo Vučić, došla do 18 izjava ljudi iz opštine Vrbas, koje su u tri sata iza ponoći sa nekoliko brojeva telefona zvali u ime Srpske napredne stranke.

"Dok nam na kažu čiji su aktivisti to radili nećemo se smiriti. Imamo nagoveštaje, ali želimo da policija to saopšti, u suprotnom čelnici režima će imati ozbiljan problem", naglasio je zamenik predsednika SNS.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.