Izvor: Blic, 20.Jun.2009, 06:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

SNS i SPS o koaliciji u utorak

Vlast u Zemunu i na Voždovcu po svemu sudeći činiće SNS, narodnjačka koalicija predvođena DSS i koalicija okupljene oko SPS, a ceo dogovor trebalo bi da bude poznat već u utorak.



Lider DSS Vojislav Koštunica prvo će u ponedeljak razgovarati sa koalicionim partnerima - liderima Nove Srbije i Narodne partije, Velimirom Ilićem i Majom Gojković.

Odmah posle toga Koštunica će sesti za sto sa Tomislavom Nikolićem, a za utorak je predviđena runda pregovora >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << naprednjaka sa Ivicom Dačićem i njegovim partnerima.

Zamenik predsednika SNS Aleksandar Vučić najavio je juče da će u ponedeljak početi razgovori o formiranju lokalne vlasti sa koalicijom DSS-NS i izrazio očekivanje da će do kraja naredne nedelje biti poznato kakva će koalicija biti formirana.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.