Izvor: RTV Pink, 18.Jun.2008, 21:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pregovori još traju
Mrkonjić i Ilić nastavili razgovore. . . Lider Nove Srbije Velimir Ilić i potpredsednik Socijalističke prtije Srbije Milutin . Mrkonjić nastavljaju razgovore o infrestrukturnim projektima koje bi trebalo da realizuje nova nacionalna vlada, potvrđeno je Tanjugu u Novoj Srbiji i Socijalističkoj partiji Srbije. .
Povezane vesti
Mrkonjić i Ilić - kao da su u novoj vladi
Izvor: Mondo, 18.Jun.2008
Lider Nove Srbije Velimir Ilić i potpredsednik Socijalističke partije Srbije Milutin Mrkonjić razgovarali su sa "partnerima" iz Španije o infrastrukturnim objektima i povoljnim kreditnim linijama za železnice koje bi trebalo da realizuje buduća vlada Srbije.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTV Pink. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTV Pink. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.











