Pobede Midlzbroa i Vest Hema

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 21.Avg.2016, 17:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Midlzbroa pobedili su danas u gostima ekipu Sanderlenda 2:1 (2:0) u utakmici 2. kola engleske Premijer lige.

Povratnik u Premijer ligu slavio je najviše zahvaljujući napadačkom tandemu Alvaro Negredo - Kristijan Stuani, čija je saradnja rezultirala trijumfom.

Negredo je dva puta asistirao Stuaniju za gol u 13. i 45, dok je jedini strelac za tim Dejvida Mojesa bio Patrik van Anholt 20 minuta pre kraja.

Midlzboro posle dva kola ima četiri boda, >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << dok je Sandelend upisao i drugi poraz.

Vest Hem pobedio Bornmut

Fudbaleri Vest Hema pobedili su danas na svom terenu u Londonu Bornmut sa 1:0, u utakmici drugog kola Premijer lige i ostvarili prvu pobedu u prvenstvu.

Jedini gol postigao je Mičel Antonio u 85. minuta, kada je glavom poslao loptu u mrežu posle centaršuta Gohana Torea.

To je istorijska pobeda Vest Hema, pošto je prva na novom stadionu, Olimpijskom stadionu u Londonu. Utakmicu je gledalo 56.977 ljudi što je klupski rekord "čekićara".

Bornmut je utakmicu završio sa igračem manje, pošto je u 77. minutu drugi žuti karton dobio Heri Arter.

Ekipa Slavena Bilića je deveta na tabeli sa tri boda, a Bornmut je pretrpeo oba poraza i zauzima poslednje, 20. mesto.