Izvor: B92, 22.Sep.2002, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pavković: Snaga Srbije je u multietničnosti

Vršac -- Predsednički kandidat grupe gradjana Nebojša Pavković izjavio je u subotu u Vršcu da je najveća snaga Srbije "multietničnost", a da je Vršac "pravi primer kako više naroda može živeti u skladu i slozi". Pavković je rekao da su svi kandidati koji obećavaju da će smeniti Vladu "postavili pogrešnu temu kampanje jer je Vladu potrebno reformisati i stvoriti je odgovornom pred narodom i njegovim izabranicima". On je rekao da će se zalagati za malu, modernu, profesionalnu vojsku, tako što će 30.000 regruta osloboditi obaveze, a ista sredstva dati za zapošljavanje profesionalnih vojnika i da će se založiti za modernu policiju i nezavisno sudstvo.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.