Izvor: Blic, 08.Dec.2020, 16:00

Palma: Jedinstvena Srbija će glasti za budžet

Lider Jedistvene Srbije Dragan Marković Palma rekao je danas, tokom izlaganja u Narodnoj skupštini o Predlogu budžeta za 2021. godinu da će ova stranka glasati za njega, ističući da postiji više razloga zbog kojih je on dobar.

Nastavak na Blic...



Povezane vesti

Palma kolegi iz Skupštine: Moraš da ćutiš dok ja pričam

Izvor: Nezavisne Novine, 08.Dec.2020

BEOGRAD - Lider Jedinstvene Srbije i šef poslaničke grupe te stranke Dragan Marković Palma, govoreći u Skupštini Srbije o prijedlogu budžeta za 2021. godinu istakao je da će ova stranka podržati budžet.

Nastavak na Nezavisne Novine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.