PUPS već četiri sata o koalicionom sporazumu

Izvor: Kurir, 09.Jul.2012, 16:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

PUPS već četiri sata o koalicionom sporazumu

BEOGRAD - Predsedništvo Partije ujedinjenih penzionera Srbije (PUPS) već četiri sata iza zatvorenih vrata razmatra koalicioni sporazum za formiranje nove vlade Srbije.

Sednica Predsedništva PUPS-a počela je u 11 sati a za 14 je bila najavljena konferencija za novinare na kojoj treba da budu saopšteni stavovi te stranke o formiranju nove vlade i o koalicionom sporazumu.

Predsednik PUPS-a Jovan Krkobabić izjavio je ranije da ta stranka još nije odlučila da li će učestovati >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << u budućnoj vladi i da nije učestovala u pregovorima, već da iz medija saznaje o podeli resora. PUPS je, pojedinačno gledano, druga stranka po jačini u koaliciji sa SPS-om - od ukupno 44 poslanika SPS ima 22, PUPS 15, a Jedinstvena Srbija sedam.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.