Odbrambena saradnja sa Kuvajtom

Izvor: Istinomer.rs, 13.Apr.2011, 17:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Odbrambena saradnja sa Kuvajtom

"Očekujem da će Srbija sa Kuvajtom potpisati uskoro ugovor o saradnji u oblasti odbrane." Sporazum o saradnji potpisan je u aprilu, prilikom posete državne delegacije Kuvajtu. Ministar Šutanovac je objasnio da to otvara više mogućnosti za saradnju dve vojske, ali i srpske odbrambene industrije.
"To predstavlja novi korak ka konačnom dobijanju posla remonta 149 tenkova M-84, koje je početkom devedesetih Kuvajt kupio od SFRJ."
RTS, 10. 4. 2011. godine


Ispunjeno obećanje.

Nastavak na Istinomer.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Istinomer.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Istinomer.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.