Nov pristup Vlade evropskim integracijama

Izvor: Studio B, 14.Avg.2012, 15:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nov pristup Vlade evropskim integracijama

Potpredsednica Vlade Srbije za evropske integracije Suzana Grubješić izjavila je danas, u razgovoru sa šefom Misije OEBS-a u Srbiji Dimitriosom Kipreosom, da je uverena da će nova Vlada doneti nov pristup evropskim integracijama

Potpredsednica Vlade Srbije za evropske integracije Suzana Grubješić izjavila je danas, u razgovoru sa šefom Misije OEBS-a u Srbiji Dimitriosom Kipreosom, da je uverena da će nova Vlada doneti nov pristup evropskim integracijama zasnovan na iskrenom >> Pročitaj celu vest na sajtu Studio B << partnerstvu sa Briselom i odgovornom sprovođenju unutrašnjih reformi.

"Sada je na nama da konkretnim potezima povratimo kredibilitet Vlade i ubrzamo evropske integracije. Suština tog procesa nije u pukom ispunjavanju uslova iz Brisela, već u sprovođenju unutrašnjih reformi koje će, pre svega, građanima Srbije omogućiti kvalitetniji život u svim oblastima", istakla je Grubješić, kako je saopšteno iz Vlade.

Kipreos je čestitao Suzani Grubješić na izboru na mesto potpredsednika Vlade i izrazio spremnost OEBS-a da pomogne Srbiji u reformama neophodnim za dostizanje evropskih standarda, budući da se, kako je istakao, OEBS i EU zalažu za iste vrednosti.

Grubješić će se tokom dana sastati i sa stalnim koordinatorom UN u Srbiji Vilijemom Infanteom.

Nastavak na Studio B...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Studio B. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Studio B. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.