Izvor: B92, 15.Dec.2003, 13:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Neda Arnerić: Nisam bila u Skupštini

Beograd -- Poslanik Demokratske stranke Neda Arnerić potvrdila je da nije glasala za guvernera Narodne banke Srbije u Skupštini Srbije jer je tada bila na letovanju. "Svima je sve jasno od početka. Nisam glasala. Kada se mnogo radi i želi brže i više nego što se može, događaju se greške", rekla je Neda Arnerić. Ona je dodala da je s priznanjem čekala jer se plašila da će "žuta štampa" iskoristiti njenu izjavu "za dizanje tiraža i stvaranje nove afere". "Čekala sam da se >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << moja stranka, u koju i dalje mnogo verujem, sama pročisti i na čelo stanu ljudi koji ne rade ništa iz ličnog interesa", rekla je ona.

Sednica Parlamenta na kojoj su birani nov guverner i čelni ljudi NBS održana je 22. jula. Kasnije je G17 plus saopštio da je izbor guvernera bio nezakonit jer u sali nije bio dovoljan broj poslanika. Ta stranka je tvrdila da u Parlamentu nije bila Neda Arnerić, jer je tada boravila na letovanju u Bodrumu. Portparol DS Aleksandar Radosavljević tada je pokazivao avionske karte kojima je dokazivao tvrdnju da se Neda Arnerić vratila sa letovanja kako bi prisustvovala sednici Skupštine.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.