Izvor: B92, 25.Nov.2003, 13:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Milovanović: Laburisti su velika partija
Beograd -- Na predstojeće izbore će samostalno izaći nekoliko stranaka koje, prema istraživanjima javnog mnjenja, nemaju šanse da na taj način predju cenzus od 5 odsto. Odluku o samostalnom nastupu danas je objavio predsednik Laburističke partije i aktuelni republički ministar za rad Dragan Milovanović: "Ne želimo da našu partiju utopimo u nikakvu drugu. To je merilo za male partije. Mi smo velika partija. Ne želimo da ulazimo u koalicije tipa: Raka, Bidža i Bulidža. To nas ne zanima. Mi želimo da svojim radom zaustavimo nadolazeći neofašizam koji ponovo preti Srbiji", rekao je Milovanović.
Inače, u istraživanjima javnog mnjenja Laburistička partija praktično ne postoji.





