Izvor: B92, 20.Apr.2004, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Labus: Bilo nesporazuma, ali su otklonjeni
Beograd -- Potpredsednik Vlade Srbije i predsednik G17 plus Miroljub Labus izjavio je agenciji Beta da su na sastanku u utorak ujutro rešeni nesporazumi u vladajućoj koaliciji. Labus je odbacio navode da je koalicija uzdrmana, ali je potvrdio da je "bilo nesporazuma" koji su rešeni na sastanku stranaka koje čine manjinsku vladu i predstavnika SPS-a koji je podržava. "Svi nesporazumi su otklonjeni jutros. Videćete naredne nedelje da postoji većina i nema spora da će svi zkaoni biit >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << usvojeni, kako je bilo predvidjeno", rekao je Labus.
Upitan ko je prisustvovao sastanku, Labus je kazao da su bili "predsednici svih političkih grupa izuzev radikala i Demokratske stranke, kao i da je dogovoreno kako da skupština nastavi rad.






