LDP: Zaustaviti zloupotrebu medija

Izvor: B92, 02.Avg.2009, 19:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

LDP: Zaustaviti zloupotrebu medija

Beograd -- LDP je saopštila je da je neophodno unaprediti medijsku scenu Srbije i zaštititi je od medija i od političara koji zloupotrebljavaju javnu reč.

Liberalno-demokratska partija je kao primer zlouptrebe medija navela vikend izdanje lista "Pravda", u kojem je, kako navode, objavljen tekst pod naslovom "Đinđić je zaslužio da bude ubijen", konstatujući da se time nastavlja politički obračun sa prvim demokratskim premijerom Srbije.

Liberalno-demokratska >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << partija će iskorisiti naredne nedelje za razgovore sa predstavnicima novinskih udruženja, profesionalnih emitera, Savetom Evrope, misijom OEBS-a i na osnovu njihovih predloga predložiti rešenja u cilju uređenja haosa ukoji vlada medijskom scenom Srbije, a za koji je odgovorna politika koja zloupotrebljava medije, navodi ta stranka.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.