Izvor: Glas javnosti, 11.Mar.2010, 09:52 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Koalicija DSS-NS i SRS u Kraljevu?
KRALJEVO - Odbornici Pokreta za Kraljevo, DSS, NS i SRS zatražili su vanrednu sednicu gradskog parlamenta radi razmatranja razrešenja pojedinih čelnika i raspisivanje referenduma oko izgradnje hidrocentrale na Ibru.
Predsednik Opštinskog odbora Demokratske stranke Milan Vuković izjavio je juče Tanjugu da takav potez čelnika Pokreta za Kraljevo verovatno vodi raspadu aktuelne vladajuće koalicije, ali da DS ni njihovi koalicioni partneri do sada nisu dobili bilo kakvu zvaničnu informaciju >> Pročitaj celu vest na sajtu Glas javnosti << o tome.
Pokret za Kraljevo participira u vladajućoj koaliciji, koju čine DS, G17 plus, SPS-PUPS, sa šest odbornika od ukupno 36 koliko ih je na Listi za evropsku Srbiju. Skupština Kraljeva broji 70 odbornika.
Kraljevcani ,krecite kancelariju,menjajte namestaj..vraca se gospa Vesna !












