Jovanović: Vučić da podnese ostavku i izađe na duel Jeremiću

Izvor: Blic, 27.Feb.2017, 16:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Jovanović: Vučić da podnese ostavku i izađe na duel Jeremiću

Izjave Zorane Mihajlović su novi dokaz nervoze koje je u redovima naprednjaka izazvala odluka Vuka Jeremića da se kandiduje za predsednika Srbije, saopštio je Nikola Jovanović, portparol tima budućeg kandidata za predsednika Srbije Vuka Jeremića.

- Ako Vučić smatra da je bolji kandidat od Jeremića pozivamo ga skupi hrabrost i izađe na TV duel, umesto što govori kroz kompromitovane ministre-preletače, poznate po neispunjenim obećanjima i podršci za britanski predlog >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << rezolucije o Srebrenici. Isto tako, pozivamo Vučića da ispuni obećanje da će podneti ostavku na mesto premijera i da tako prestane da zloupotrebljava državne resurse u svrhu kampanje - naveo je Jovanović.

On se "zahvalio Zorani Mihajlović što je priznala da je Vučićevo istresanje džakova sa glasovima pred TV kamerama bilo farsa". - Poručujem joj da se ne nada da će je napadi na Vuka Jeremića dovesti na mesto novog premijera Srbije i predsednika SNS-a. Preletači kao što je ona ne uživaju poverenje ni članova svoje stranke, a kamoli građana Srbije - dodao je on.

Kako je rekao, ovo će biti poslednja kampanja u kojoj će otvarati nezavršene autoputeve i mostove, po čemu je "već postala prepoznatljiva u narodu".

- Sa jednom njenom prethodnom izjavom se slažem, a to je da su nam radikali doneli rat, bedu i mafijaše - naveo je Jovanović.

Nastavak na Blic...



Povezane vesti

Vučiću, podnesi ostavku!

Izvor: Vesti-online.com, 27.Feb.2017

"Izjave Zorane Mihajlović su novi dokaz nervoze koje je u redovima naprednjaka izazvala odluka Vuka Jeremića da se kandiduje za predsednika Srbije", saopštio je Nikola Jovanović, portparol tima budućeg kandidata za predsednika Srbije Vuka Jeremića...- Ako Vučić smatra da je bolji kandidat od...

Nastavak na Vesti-online.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.