Jeremić danas u Andori

Izvor: S media, 04.Okt.2010, 10:29   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Jeremić danas u Andori

Ministar spoljnih poslova Srbije Vuk Jeremić boraviće danas u jednodnevnoj bilateralnoj poseti Kneževini Andori, gde će se sastati sa premijerom Žaumeom Bartumeu Kasanijem, predsednikom Parlamenta Žozepom Daleres Kodinom, kao i sa ministrom inostranih poslova Havijerom Espot Miroom, saopštilo je danas Ministarstvo spoljnih poslova.

Ministar Jeremić će sa svojim sagovornicima razgovarati o predstojećim koracima u procesu evropske integracije Srbije, kao i o unapredjenju >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << bilateralne saradnje.

Šef srpske diplommatije će, takodje, upoznati sagovornike sa aktuelnom situacijom u procesu rešavanja problema Kosova i pozicijama Vlade Republike Srbije po tom pitanju, navodi se u saopštenju.

Andora je medju onim evropskim zemljama koje nisu priznale nezavisnost Kosova.

(Tanjug)

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.