Ispraćaj Srpskih mirovnjaka

Izvor: RTV Pink, 09.Okt.2009, 16:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ispraćaj Srpskih mirovnjaka

. . . Ministar odbrane Dragan Šutanovac i načelnik Generalštaba Vojske Srbije general-potpukovnik Miloje Miletić ispratili su danas 21 pripadnika sistema odbrane koji odlaze u mirovnu misiju UN u Čad i Centralnoafričku Republiku. .

Nastavak na RTV Pink...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTV Pink. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTV Pink. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.