Izvor: B92, 24.Jul.2004, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ilić demantuje optužbe
Beograd -- Ministar za kapitalne investicije Velimir Ilić demantovao je optužbe koje dolaze iz G17 plus.
Velimir Ilić je demantovao da suvlasnik kompanije "Mobtel" Bogoljub Karić preko njega ruši Vladu Srbije, istakavši da to "nema nikakve veze s Vladom". On je za Blic odbacio i optužbe da ga Karić finansijski pomaže i da brani njegove interese.
"To su takve gluposti i nebuloze. Ja nisam video da je Karić darežljiv. Eh, da je Karić tako delio novac, ne bi imao to što ima. Jedino ako je ministar finansija Mlađan Dinkić ranije bio s Karićem u nekim posebnim vezama, pa zna da je lake ruke prema novcu. Ja to nisam nikada osetio", rekao je Ilić.












