Izvor: Blic, 01.Jul.2002, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ilić: Dugo sam čekao Koštunicu

Ilić: Dugo sam čekao Koštunicu

Lider Nove Srbije Velimir Ilić izjavio je juče za 'Blic' da 'sada ne može' da odustane od kandidature za predsednika Srbije, bez obzira na to da li će se kandidovati i jugoslovenski predsednik Vojislav Koštunica.

- Nisam imao nameru da se kandidujem za predsednika Srbije ukoliko se kandiduje i jugoslovenski predsednik Vojislav Koštunica. Ne znam šta sad da radim, jer će se izgleda Koštunica gotovo sigurno kandidovati, ali ne >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << mogu da odustanem i prekinem predizbornu kampanju - rekao je Ilić. On je naglasio da je 'dugo čekao Koštuničin odgovor da li će se kandidovati za predsednika Srbije'.

- Nisam mogao više da čekam Koštunicu, jer ceo G17 plus i neke stranke DOS su u kampanji za Labusa. Čak sam više puta pitao Koštunicu da li će kandidovati, jer je od toga zavisilo da li ću krenuti u kampanju, ali on nije želeo da mi odgovori - rekao je Ilić

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.