Izvor: Večernje novosti, 24.Jun.2017, 12:31 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Han: Radujem se saradnji sa Anom Brnabić
Evropski komesar za proširenje Johanes Han razgovarao je danas u Beogradu sa mandatarkom za sastav Vlade Anom Brnabić Evropski komesar za proširenje Johanes Han razgovarao je danas u Beogradu sa mandatarkom za sastav Vlade Anom Brnabić. On je na svom Tviter nalogu napisao da Brnabić iskreno veruje u evropske vrednosti i da se raduje saradnji sa njom. "Dobar sastanak sa mandatarkom za sastav vlade Anom Brnabić. Ona istinski veruje u evropske vrednosti i evropsku budućnost >> Pročitaj celu vest na sajtu Večernje novosti << Srbije. Radujem se saradnji sa njom", napisao je Han na toj društvenoj mreži. Han je juče doputovao u Beograd kako bi prisustvovao svečanosti povodom inauguracije predsednika Srbije Aleksandra Vučića. Evropski komesar je juče imao i bilateralni susret sa Vučićem.
Nastavak na Večernje novosti...
Han s mandatarkom: Brnabić veruje u evropsku budućnost
Izvor: Telegraf.rs, 24.Jun.2017
Evropski komesar za proširenje Johanes Han razgovarao je danas u Beogradu sa mandatarkom za sastav Vlade Anom Brnabić. On je na svom Tviter nalogu napisao da Brnabić iskreno veruje u evropske vrednosti i da se raduje saradnji sa njom...- Dobar sastanak sa mandatarkom za sastav vlade Anom Brnabić....












