Han: Radujem se saradnji sa Anom Brnabić

Izvor: Večernje novosti, 24.Jun.2017, 12:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Han: Radujem se saradnji sa Anom Brnabić

Evropski komesar za proširenje Johanes Han razgovarao je danas u Beogradu sa mandatarkom za sastav Vlade Anom Brnabić Evropski komesar za proširenje Johanes Han razgovarao je danas u Beogradu sa mandatarkom za sastav Vlade Anom Brnabić. On je na svom Tviter nalogu napisao da Brnabić iskreno veruje u evropske vrednosti i da se raduje saradnji sa njom. "Dobar sastanak sa mandatarkom za sastav vlade Anom Brnabić. Ona istinski veruje u evropske vrednosti i evropsku budućnost >> Pročitaj celu vest na sajtu Večernje novosti << Srbije. Radujem se saradnji sa njom", napisao je Han na toj društvenoj mreži. Han je juče doputovao u Beograd kako bi prisustvovao svečanosti povodom inauguracije predsednika Srbije Aleksandra Vučića. Evropski komesar je juče imao i bilateralni susret sa Vučićem.

Nastavak na Večernje novosti...



Povezane vesti

Han s mandatarkom: Brnabić veruje u evropsku budućnost

Izvor: Telegraf.rs, 24.Jun.2017

Evropski komesar za proširenje Johanes Han razgovarao je danas u Beogradu sa mandatarkom za sastav Vlade Anom Brnabić. On je na svom Tviter nalogu napisao da Brnabić iskreno veruje u evropske vrednosti i da se raduje saradnji sa njom...- Dobar sastanak sa mandatarkom za sastav vlade Anom Brnabić....

Nastavak na Telegraf.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Večernje novosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Večernje novosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.