Izvor: B92, 05.Maj.2003, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
"Građanski list": Ne znamo da smo kažnjeni
Novi Sad -- Novosadski "Građanski list" je u ponedeljak saopštio da "nije upoznat" sa odlukom Opštinskog suda u Novom Sadu o plaćanju pola miliona dinara odštete ministru za poljoprivredu u Vladi Srbije Draganu Veselinovu, na ime povređenog ugleda. "Građanski list" je najavio žalbu na presudu "ukoliko je ona stvarno takva" i dodao da ostaje pri stanovištu da je u navedenim spornim tekstovima postupao "krajnje profesionalno". "Pre objavljivanja delova materijala s njim smo upoznali >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << i ministra, koji je, umesto izjave i bilo kakvog komenatra, pretio. Objavili smo i tu pretnju, ali nismo pristali na to da nas Veselinov pretnjom zastraši", navodi se u saopštenju redakcije. Dodaje se da su, tokom sudskog postupka, svedoci potvrdili svoje navode koje Veselinova dovode u vezu s krivolovom i navodi da je zato "Građanski list" iznenađen presudom.







