
Izvor: 24sedam.rs, 12.Mar.2025, 14:19
Dodik: Ovo je početak rušenje Srpske, nema razloga za zabrinutost
Dodik je na konferenciji za medije u Banjaluci povodom izdatog naloga za hapšenje rukovodstva Srpske, poručio da je reč o početku rušenja Republike Srpske
Povezane vesti
Dodik: Vanustavno Tužilaštvo BiH ne može da raspiše međunarodnu poternicu
Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 12.Mar.2025
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je danas u Banjaluci da vanustavno Tužilaštvo BiH ne može raspisati međunarodnu poternicu.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta 24sedam.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta 24sedam.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.