Disonantni tonovi u DS-u (VIDEO)

Izvor: S media, 18.Dec.2010, 17:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Disonantni tonovi u DS-u (VIDEO)

Predsednik Političkog saveta Demokratske stranke (DS) Dragoljub Mićunović je ocenio danas u Beogradu da je obaveza DS da u interesu Srbije, kako je rekao, kao stranka savlada samu sebe i svoje unutrašnje probleme.

U govoru na izbornoj skupštini DS, Mićunović je rekao da demokrate moraju da podrže svoje predstavnike u Vladi, ali i da od njih traže odgovornost u poslu i da se ne otudjuju od stranke.

Mićunović je rekao da je defetizam najveći problem i da članovi >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << DS treba da svojim primerom pokažu solidarnost, odgovornost i štedljivost, a gradjane da ubede da vrate optimizam.

Delegat Skupštine DS Gojko Tešić je izrazio nezadovoljstvo zbog malog broja prijavljenih delegata za današnju diskusiju i ocenio to kao loše u stranci koja je demokratska, jer izgleda kao da je skup režiran.

Izborna skupština DS - Ko je moćniji?

Tešić je kritikovao i to što su pojedini kandidati DS za stranačke funkcije u danima pred Skupštinu organizovali, kako je rekao, kampanju "u nama naklonjenim medijima".

Tešić ja rekao da će glsati za Vuka Jeremića za potpredsednika DS, zbog toga što je "čestit i pošten čovek, moralan, obrazovan i trpeljiv" i izrazio nadu da posle stranačke skupštine Jeremić neće biti gubitnik koji će biti marginalizovan zbog sitnih interesa.

Tešić je rekao da mu je žao zbog toga što su neposredno pred izbore za stranačke organe od kandidature odustali neki članovi koji su mejlovima i SMS-porukama prethodno ubedjivali ostale da glasaju za njih.

Funkcioner DS Slobodan Homen rekao je da je povukao svoju kandidaturu za člana Predsedništva DS jer smatra da je opšti interes iznad

ličnih ambicija.

Homen je rekao da DS postoji zbog Srbije, a ne obrnuto, i da zato ta partija treba da se posveti suzbijanju kriminala i korupcije i učini sve da se donesu dobri zakoni i povećaju plate u Srbiji.

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.